0

Dumny jestem ,że jestem kibicem FC Barcelony.

0

Liczę na potknięcie Valencji.

0

Nie ma chyba klubu(oprócz FC Barcelona) , gdzie mogliby zagrać tylko wychowankowie.

0

Bardzo dobrze. Niech zostanie jeszcze ze 4 lata.

0

W końcu Bojan,Sylvinho i Toure zagrali od początku.

0

Dziękuję.

0

Dobrze mówi.

0

Zanotowałem dwie niespodzianki.U -21 Szwajcaria 2:1 Hiszpania i Jamajka 1:0 Meksyk.

0

Mam nadzieję, że Toure będzie grał tak często jak za czasów Rijkarda.poza tym nie lubię Juventusu.Niech ,,Stara Dama" pójdzie na emeryturę.

0

Ja bym zastosował system rotacji. Alves,Messi,Xavi.

0

Jeśli chodzi o trenerów to napewno wygra Aragones.

0

Kiedyś muszą się skończyć te zwycięstwa, mam nadzieję ,że do tego jeszcze dużo czasu.

0

bexley mam to samo.

0

Dzisiaj musimy wygrać w regulaminowym czasie gry.

0

Niech i dzisiaj FC Barcelona zwycięży.

0

Marchena przypadkiem nie pojechał na Euro.Wydaje mi się, że tworzył podstawową linie obrony Ramos,Puyol,MARCHENA,Capdevila.

0

Oby z meczu na mecz się umacniał w tej klasyfikacja.

0

matirix< Aguero jest fantastyczny , ale poco nam kolejny napastnik.

0

Mam nadzieję ,że naprawdę jest w dobrej formie.

0

Xavi podpisz kontrakt do końca kariery.

0

Dopiero po tym newsie zrozumiałem oco chodzi z tym cieszeniem się z gola.

0

Mam nadzieję ,że ,,Iceman'' pozostanie na Camp Nou.

0

Wolę skład: V.Valdes-D.Alves,R.Marquez,G.Pique,C.Puyol-Xavi,Y.Toure,A.Iniesta-L.Messi,B.Krikić,S.Eto'o.

0

Trzeba wygrać koniec .

0

Niech wraca jak najszybciej. VISCA EL MILITO.

0

Real M. vs Espanyol.Ciekawie.

0

''Mały szpital'' rok temu to samo można by było powiedzieć o FC Barcelonie.

0

Kiedyś za nim przepadałem , że wystawiał bym go w pierwszych jedenastkach. Teraz wydaje mi się ,superrezerwowym'.

0

Koniec 3:2.

0

Mi też bardzo podoba się ten pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?